Już od 4 czerwca 2021 r. w naszym mieście świętować będziemy Dni Inowrocławia. W ramach obchodów Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu przygotował kilka wydarzeń sportowych, które z pewnością przyciągną miłośników aktywności fizycznej. Sportowe zmagania 5 czerwca 2021 r. o godz. 10.00 na Kortach Tenisowych przy ul. Przy Stawku 1 zainauguruje Turniej w Tenisie Ziemnym o Puchar Prezydenta Miasta Inowrocławia Ryszarda Brejzy. Rozgrywki toczyć się będą w kilku kategoriach wiekowych do 12 lat, od 13 do 16 lat, od 17 do 45 lat oraz powyżej 45 lat. Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków tenisa.
    Jeszcze tego samego dnia o godz. 12.00 czekają nas piłkarskie emocje. Czy Inowrocławianie okażą się tym razem lepsi od radnych i sięgną po zwycięstwo? Wszystko wyjaśni się już w najbliższą sobotę 5 czerwca 2021 r. o godz. 12.00 na płycie boiska Stadionu Miejskiego im. Inowrocławskich Olimpijczyków przy ul. Wierzbińskiego 2. Reprezentacja Mieszkańców Inowrocławia po raz dziewiąty zmierzy się z drużyną Inowrocławskich Radnych, Polityków i Urzędników. Mieszkańcy, którzy chcą powalczyć z Radnymi na polu gry mogą zgłosić chęć udziału w tym wydarzeniu do 4 czerwca 2021 r. w Sekcji Marketingu i Organizacji Imprez, pokój 226, tel. 52 355 53 55, e-mail: marketing [AT] osir [DOT] inowroclaw [DOT] pl.
    Po południu ze stadionu przeniesiemy się do Parku Street Workout przy ul. Bocznej, gdzie   poznamy podobieństwa i różnice pomiędzy kalisteniką a street workoutem. Zasady i fenomen obu dyscyplin przedstawi zawodnik, trener, aktualny rekordzista Polski Street Workout w kategorii Handstand Push Ups – Miłosz Glaser, który przybędzie na specjalne zaproszenie Przewodniczącego Komisji Sportu i Młodzieży Rady Miejskiej Pana Waldemara Kwiatkowskiego. Po prezentacji ćwiczeń, chętni będą mogli spróbować swoich sił w challengu handstand push ups lub skorzystać z jego wskazówek treningowych pod okiem mistrza. Początek wydarzenia o godz. 15.00.
    Zachęcamy  inowrocławian do wspólnego świętowania Dni Inowrocławia na sportowo!
    Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie www.osir.inowroclaw.pl, portalu społecznościowym www.facebook.com/osir.ino oraz w Sekcji Marketingu i Organizacji Imprez Ośrodka Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu, al. Niepodległości 4, tel. 52 3555 355, 531 995 335, e-mail: marketing [AT] osir [DOT] inowroclaw [DOT] pl.