Konkurs plastyczny dla uczniów inowrocławskich szkół podstawowych
„Inowrocławski Czar Dwóch Kółek”
pod patronatem Prezydenta Miasta Inowrocławia Ryszarda Brejzy

Serdecznie zapraszamy uczniów inowrocławskich szkół podstawowych do wzięcia udziału w konkursie plastycznym o tematyce sportowej.
Konkurs polega na zilustrowaniu hasła „Inowrocławski Czar Dwóch Kółek”. Motywem przewodnim ma być rower w odniesieniu do elementów charakterystycznych dla Miasta Inowrocławia. To już dziesiąta edycja konkursu.
Prace w wykonane w dowolnej technice, należy zapisać w formacie pdf, jpg, zrobić zdjęcie lub skan i przesłać do 11 czerwca 2021 r. na adres email: marketing [AT] osir [DOT] inowroclaw [DOT] pl. W treści wiadomości należy podać: imię i nazwisko autora (autorem pracy może być tylko jedna osoba) imię, nazwisko oraz telefon opiekuna prawnego/rodzica, nazwę i dokładny adres szkoły, klasę.
Główną nagrodą w konkursie jest mikrowieża z bluetooth, a zwycięska praca będzie inspiracją przy projektowaniu plakatu promującego kolejną edycję imprezy.
Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Sekcji Marketingu i Organizacji Imprez Ośrodka Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu, al. Niepodległości 4, tel. 52 3555 355, e-mail: marketing [AT] osir [DOT] inowroclaw [DOT] pl oraz na www.osir.inowroclaw.pl.