Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławia zaprasza do wzięcia udziału w Zawodach Pływackich formuła ,,OPEN”, które odbędą się 20 sierpnia br. w Krytej Pływalni ,,Delfin” przy ul. Wierzbińskiego 11. Zawody odbywać się będą z uwzględnieniem płci oraz z podziałem na następujące kategorie wiekowe: do lat 15 i open.

Zawodnicy będą mogli sprawdzić swoje umiejętności na dystansie 50 m stylem dowolnym i klasycznym. Wyłonionych zostanie trzech najlepszych pływaków w poszczególnych kategoriach, którzy otrzymają pamiątkowe medale oraz dyplomy za zajęte miejsca.
    Jedną z ostatnich imprez, organizowanych w ramach Aktywnych Wakacji z OSiR, są Zawody wspinaczkowe, które odbędą się 28 sierpnia 2015 r. na sztucznej ściance wspinaczkowej znajdującej się w Hali Widowiskowo – Sportowej przy ul. al. Niepodległości 4 w Inowrocławiu. Zawody przeprowadzone zostaną w dwóch kategoriach wiekowych: do lat 16 i open. Sędzią głównym będzie członek Stowarzyszenia Rozwoju Inicjatyw activeXtreme. Dla trzech najlepszych uczestników w poszczególnych kategoriach przewidziane są pamiątkowe medale oraz dyplomy.
    Zapisy na ww. imprezy przyjmowane są w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu przy ul. al. Niepodległości 4, w Sekcji Marketingu i Organizacji Imprez, tel. 52 355-53-55, e-mail: .Zapisz się już teraz, zapraszamy!