Ośrodek Sportu i Rekreacji w ramach Dni Inowrocławia 2015 organizuje już po raz trzeci mecz piłkarski, w którym przeciwnikiem drużyny Inowrocławskich Radnych, Polityków  i Urzędników będzie Reprezentacja Mieszkańców Inowrocławia.

Mecz zostanie rozegrany na Stadionie Miejskim im. Inowrocławskich Olimpijczyków przy ul. Wierzbińskiego 2 w dniu 14 czerwca br. o godzinie 16.00. Reprezentację Mieszkańców Inowrocławia tworzyć będą, podobnie jak podczas poprzednich edycji meczów, osoby zgłaszające się indywidualnie oraz wyznaczone przez kluby osiedlowe i nie będące czynnymi zawodnikami klubów piłkarskich. O przyjęciu zawodnika do Reprezentacji Mieszkańców Inowrocławia decyduje kolejność zgłoszeń. Przypomnijmy, dwa lata temu ekipa Radnych, Polityków i Urzędników wygrała 5:2.

W zeszłym roku miał miejsce srogi rewanż, gdyż Mieszkańcy Inowrocławia zwyciężyli aż 6:2. 

 Obie drużyny   z rąk Prezydenta Miasta Inowrocławia odbierały pamiątkowe puchary i dyplomy, a zwycięska ekipa otrzymywała beczkę piwa. Tak więc bilans dotychczasowych spotkań jest remisowy. Trzecie starcie zmieni ten stan rzeczy. Tegoroczne zapisy do drużyn przyjmowane będą do 12 czerwca br. w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu przy al. Niepodległości 4, pokój 221, tel. 52 3555 355, e-mail: Inowrocławian, którzy nie zdecydują się zagrać w tym meczu, zachęcam do przyjścia na stadion i dopingowania obu drużynom.