Twoim postanowieniem noworocznym jest chęć poprawy kondycji oraz wzmocnienie ciała, ale nie masz pomysły ani motywacji? Jeśli tak, to koniecznie przyjdź na pokazowe zajęcia aqua aerobicu, które ruszają 24 stycznia br. o godz. 14.00 w Krytej Pływalni ,,Delfin" przy ul. Wierzbińskiego 11 w Inowrocławiu.

Tego dnia będzie można kupić pierwsze karnety, które będą ważne przez miesiąc licząc od daty zakupu. Co więcej, każdy kto będzie chciał zapoznać się   z zajęciami, pierwsze wejście będzie miał gratis!
    Aqua Training to jeden z typów zajęć Aqua Fitness. Jest to kompleksowy trening układu sercowo - naczyniowego, oddechowego i mięśniowego. Przeznaczony jest dla każdego niezależnie od wieku, stopnia zaawansowania i płci. Wszystkie ćwiczenia wykonywane są w wodzie i są znacznie przyjemniejsze, a zmęczenie o wiele mniej odczuwalne, pomimo, że mięśnie pracują bardzo intensywnie. Aqua aerobic polecany jest w szczególności dla wzmocnienia i uelastycznienia mięśni, utraty zbędnych kilogramów, wysmuklenia sylwetki, poprawy zdrowia skóry (doskonale zwalcza cellulit), zwiększenia zakresu ruchu stawów, autokorekcji postawy oraz redukcji napięcia i stresu. Trening ten bez względu na stopień intensywności, pozostaje bezpieczny dla osób starszych, osób po przebytych operacjach, złamaniach, urazach, cierpiących na otyłość, nadciśnienie tętnicze, osteoporozę, artretyzm oraz problemy z układem kostno-stawowym.
Aby trenować aqua, wcale nie trzeba umieć pływać. Każdy uczestnik wyposażony jest w specjalny pas wypornościowy, zapewniający bezpieczne utrzymanie na powierzchni i tym samym możliwość pełnego skupienia na prawidłowym wykonywaniu ćwiczeń.
    Przyjdź i ciesz się przyjemnością z zajęć aerobowych w basenie oraz przekonaj się, że tego typu zajęcia są odpowiednie dla Ciebie. Szczegółowych informacji udziela Joanna Olszewska - Trenerka Personalna, która będzie prowadzić zajęcia aqua aerobicu, tel. 665-855-683. Zapisy
na pierwszy trening prowadzi także Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu e-mail: , tel. 52 35-55-377. Zapraszamy!