Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu informuje, że Wakacyjna Liga Piłki Nożnej rusza już 30 lipca 2014 r. o godz. 10.00 na boisku bocznym Stadionu Miejskiego im. Inowrocławskich Olimpijczyków przy ul. Krzymińskiego 4b.

Wszystkich fanów tej dyscypliny zapraszamy także na kolejne turnieje eliminacyjne, które odbędą się 1, 4, 6, 8 i 11 sierpnia oraz na finał 13 sierpnia.
W przypadku dużej ilości zgłoszonych drużyn mecze zespołów w młodszej kategorii wiekowej odbywać się będą na boisku piłkarskim ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Krzywoustego 19c,
a w starszej kategorii na boisku przy ul. Krzymińskiego 4 b.
    Wakacje z OSiR nie mogłyby się odbyć bez Turnieju Gier Zespołowych. Tak więc, 30 lipca br. odbędą się eliminacje i finały w siatkówkę i koszykówkę, a 31 lipca w halową piłkę nożną. Rozgrywki przeprowadzone zostaną w Hali Widowiskowo - Sportowej przy al. Niepodległości 4. Dla zawodników przewidziano słodki poczęstunek, a dla zwycięzców pamiątkowe dyplomy, puchary
i nagrody rzeczowe. Zbierz ekipę i powalcz o zwycięstwo!
    To nie koniec aktywności, gdyż 31 lipca 2014 r. odbędą się Zawody w Skate Parku przy skrzyżowaniu ul. Świętokrzyskiej - Staszica - Zapadłe. Impreza rozpocznie się o godz. 10.00.
    Zapraszamy także do korzystania z licznych wakacyjnych promocji i zapoznania się z kalendarzem wszystkich letnich imprez, który można znaleźć na naszej stronie internetowej www.osir.inowroclaw.pl.