– w ciągu najbliższych dni Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do udziału w kolejnych imprezach!

Trwają nadal rozgrywki Wakacyjnej Ligi Siatkówki Plażowej. Na boisku z piasku przy Inowrocławskiej Termie uczestnicy cyklu spotykać będą się jeszcze o godz. 10.00 w dniach 23, 25 i 28 lipca br. Od 30 lipca br. ruszają natomiast rozgrywki Wakacyjnej Ligi Piłki Nożnej. Tego dnia mecze rozgrywane będą od godz. 10.00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Krzymińskiego 4 b. Kolejne eliminacyjne turnieje piłkarskie zaplanowano na 1, 4, 6, 8 i 11 sierpnia, a finał na 13 sierpnia br. Drużyny przystąpią do rywalizacji w dwóch kategoriach wiekowych dla szkół podstawowych i gimnazjalnych. W przypadku dużej ilości zgłoszonych drużyn mecze zespołów  w młodszej kategorii wiekowej odbywać się będą na boisku przy ul. Krzywoustego 19 c, a w starszej na boisku przy ul. Krzymińskiego 4 b.
    25 lipca br. zapraszamy na Basen Odkryty przy ul. Świętokrzyskiej 107. Odbędą się tam Mistrzostwa Inowrocławia w pływaniu w kategorii Open. Uczestnicy zawodów będą pływać na dystansie 50 m stylem dowolnym i klasycznym.
    30 lipca br. od godz. 10.00 w obu salach Hali Widowiskowo – Sportowej przy al. Niepodległości 4 rozegrane zostaną turnieje siatkarskie i koszykarskie, a 31 lipca br. w dużej sali tego obiektu odbędzie się turniej halowej piłki nożnej. W ww. turniejach gier zespołowych brać mogą udział osoby, które nie ukończyły 21 roku życia.
    Zapisy do wszystkich turniejów przyjmowane są w Sekcji Marketingu i Organizacji Imprez Ośrodka Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu, Hala Widowiskowo – Sportowa przy al. Niepodległości 4, pokój 221, II piętro lub telefonicznie 35-55-355.
    1 sierpnia br. ponownie zapraszamy na teren Basenu Odkrytego przy ul. Świętokrzyskiej 107, gdzie odbędzie się w godz. 13.00 – 15.00 Festyn Rodzinny – „Bezpieczne Wakacje 2014”.   W programie m.in.: pokazy ratownictwa wodnego, malowanie twarzy, pokazy straży pożarnej i policji, pokaz umiejętności psa policyjnego, zabawy, dmuchańce, piłkarzyki i konkurencje sportowe z nagrodami.
    Zapraszamy także do korzystania z licznych wakacyjnych promocji i zapoznania się z kalendarzem wszystkich letnich imprez, który można znaleźć na naszej stronie internetowej www.osir.inowroclaw.pl.