W najbliższy weekend odbędzie się Turniej Singlowy w Tenisie Ziemnym o Puchar Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji. Zawodnicy będą rywalizować na 5 kortach przy ul. Przy Stawku 1 w Solankach 12 i 13 lipca br.

Początek turnieju w sobotę o godz. 10.00. Weryfikacja zawodników    od godz. 9.30. Rywalizacja będzie się odbywać w kategorii open z podziałem na kobiety i mężczyzn. W zawodach mogą brać udział jedynie amatorzy, czyli osoby, które nie są i nie były licencjonowanymi zawodnikami Polskiego Związku Tenisowego. Opłata startowa wynosi 20,00 zł. Zawodnicy, którzy zajmą miejsca I – IV otrzymają puchary oraz nagrody rzeczowe. Zapisy do 11 lipca br. do godz. 14.00 przyjmowane są w Sekcji Marketingu i Organizacji Imprez Ośrodka Sportu    i Rekreacji w Inowrocławiu, Hala Widowiskowo – Sportowa przy al. Niepodległości 4, pokój 221, II piętro lub telefonicznie 35-55-355 oraz na kortach w dniu zawodów.
    Zapraszamy także do korzystania z innych, licznych wakacyjnych propozycji i promocji oraz zapoznania się z kalendarzem letnich imprez, który można znaleźć na naszej stronie internetowej www.osir.inowroclaw.pl.