Z okazji Dnia Dziecka Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza wszystkich do udziałuw Turnieju Gier na PlayStation FIFA World Cup Brazil 2014 (wersja PS3) pod Patronatem Prezydenta Miasta Inowrocławia Ryszarda Brejzy.

Partnerem jest sportowyinowroclaw.pl. Impreza rozpocznie się 1 czerwca br. o godzinie 9.00 w Hali Widowiskowo – Sportowej przy al. Niepodległości 4, gdzie usytuowanych będzie 6 stanowisk. Rozgrywki podziwiać będzie można na telebimie. Poza tym w hali znajdować się będą 2 stanowiska z grami ruchowymi PlayStation Move i Xbox Kinect oraz jedno stanowisko z teleturniejem BUZZ. Udział w imprezie jest bezpłatny. Zapisy: , fifa.sportowyinowroclaw.pl. Udziałw imprezie zgłosiło już około 130 osób z Inowrocławia i z całej Polski. Do wygrania konsola PlayStation 4 i inne atrakcyjne nagrody.

Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje, że z okazji Dnia Dziecka wszyscy milusińscy, w godzinach 10.00 – 12.00, będą mogli bezpłatnie korzystać z Krytej Pływalni „Wodny Park“ przy ul. Toruńskiej 46 – 48 oraz Krytej Pływalni „Delfin“ przyul. Wierzbińskiego 11.