Otyliada 2014 już za nami! W nocy z 1 na 2 marca br. w Krytej Pływalni ,,Wodny Park" odbył się Ogólnopolski Nocny Maraton Pływacki. Impreza rozpoczęła się o godz. 18:00 i potrwała, aż do godziny 3:30. 

Inowrocław po raz pierwszy włączył się do tej ogólnopolskiej imprezy i przyciągnął 28 zapalonych amatorów pływania. Każdy z uczestników otrzymał certyfikat uczestnictwa oraz mógł skorzystać z poczęstunku.
    Najwytrwalszym pływakiem okazał się Daniel Gąsiorowski, który w czasie 09:01:01 pokonał dystans 24 kilometrów. Co więcej, na sam koniec podsumował swoje dokonanie skromnym stwierdzeniem, że zrobił to dla swojego syna, któremu obiecał wygrać. Najstarszym zawodnikiem był Zygmunt Lewandowski wykazujący się znakomitą formą oraz przepływając 20 kilometrów. Specjalne wyróżnienie oraz nagrodę otrzymali Wiktoria Witkowska oraz Kamil Sieradzki jako najmłodsi uczestnicy. Najliczniejszą rodziną byli Państwo Kuschel, którzy na pływalni pojawili się w 4 - osobowym składzie. Podczas trwania imprezy okazało się, że było to troje braci oraz ich mama, czyli główna inicjatorka uczestnictwa w nocnym pływaniu. Najkrótszy dystans pokonał Adrian Kuschel, natomiast najwolniejszym uczestnikiem był Arkadiusz Kuschel do których trafiły dodatkowe nagrody ufundowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu. Są to karnety na Krytą Pływalnię ,,Wodny Park", które umożliwią doskonalenie swoich umiejętności pływackich. Wszystkim uczestnikom gratulujemy!