30 listopada br. w inowrocławskiej Hali Widowiskowo – Sportowej przy al. Niepodległości 4 wystąpi jeden z najlepszych polskich kabaretów w najnowszym programie pt. „Pielgrzymka do miejsc śmiesznych”. Tym razem wrocławianie zabierają widzów we wspólną podróż do miejsc, w których nic nie jest takie jak powinno.

W tym programie Neo – Nówka stara się zaskoczyć widza nową i czasami nieoczekiwaną formą prezentowanych skeczy. Spoiwem spektaklu są przedstawiciele różnych grup społecznych, którzy razem z widzami wędrują w poszukiwaniu celu swojej podróży. W programie będzie można zobaczyć wyraziste postacie, kąśliwe puenty i charakterystyczny dla  Neo – Nówki pazur. Nie zabraknie również, do czego grupa zdążyła już widzów przyzwyczaić , autorskich piosenek i muzyki na żywo. Jak mawiają znawcy tematu: „Tego jeszcze nie grali”. To po prostu trzeba zobaczyć.
Bilety: Ośrodek Sportu i Rekreacji al. Niepodległości 4, Kujawskie Centrum Kultury ul. Kilińskiego 16, sklep Forte ul. Królowej Jadwigi 2, EMPIK, Media Markt, MediaEkspert, www.biletynakabarety.pl, www.kupbilecik.pl, www.ticketpro.pl.