Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu zaprasza wszystkich zainteresowanych na arcydzieło sztuki baletowej "Jezioro łabędzie" przy akompaniamencie muzyki jednego z najwybitniejszych rosyjskich kompozytorów Piotra Czajkowskiego, które odbędzie się dnia 14 października 2013

roku o godz. 19:00 w hali widowiskowo - sportowej w Inowrocławiu w wykonaniu zespołu Royal Russian Ballet, który składa się z rosyjskich oraz ukraińskich artystów. Kontynuują oni tradycje słynnej rosyjskiej szkoły baletowej a swoimi występami zachwycają publiczność wielu krajów Europy, Azji oraz Ameryki Północnej i Południowej.
,,Jezioro łabędzie" to doskonale wszystkim znana historia o księżniczce zaklętej w łabędzia, która stała się swego rodzaju fenomen sztuki baletowej, która zawiera w sobie prawdy uniwersalne, takie jak ludzkie namiętności, walkę dobra ze złem, zdradę, ból oraz - a może przede wszystkim, miłość. Dzięki pięknej scenografii, zachwycającym kostiumom oraz młodzieńczej pasji wykonawców, widz zostanie wprowadzony w piękny, magiczny świat baletu klasycznego.

Bilety na najgorętszy spektakl tegorocznej jesieni do nabycia  w informacji Hali Widowiskowo Sportowej oraz w Krytej Pływalni „Wodny Park”

{wmv}jezioro labedzie|300|250|1{/wmv}