Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza wszystkich miłośników kultury języka polskiego do wzięcia udziału w dyktandzie ortograficznym i konkursie wiedzy o inowrocławskim sporcie.

Jest to już dwunasta edycja dyktanda ortograficznego i pierwszy quiz –  wiedzy o inowrocławskim sporcie. Sprawdziany zawierać będą treści z historii oraz aktualności dotyczące sportu, dające możliwość sprawdzenia swoich wiadomości. Impreza rozpocznie się w dniu 2 lutego 2013 r. godz. 10.00 w Hali Widowiskowo – Sportowej przy al. Niepodległości 4 w Inowrocławiu. Udział wziąć można w obu konkursach lub w jednym wybranym. Najlepsi otrzymają atrakcyjne nagrody.

 

Wszystkie osoby, biorące udział w sportowym dyktandzie i quizie wiedzy o inowrocławskim sporcie winny zabrać z sobą przybory do pisania, sztywne podkładki, gdyż pisanie odbywać się będzie na terenie areny głównej Hali Widowiskowo – Sportowej, na krzesełkach dla kibiców (trybuny).

Szczegółowych informacji udziela Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu al. Niepodległości 4, tel. 355 53 55 lub 355 53 50, e-mail: lub osobiście w Sekcji Marketingu i Organizacji Imprez OSiR, pokój 221, II piętro.