Ostatnie sukcesy polskiego tenisa wpłynęły w znaczący sposób na wzrost zainteresowania tą dyscypliną wśród naszych rodaków.

Coraz więcej osób nie tylko kibicuje przed telewizorem, ale co ważniejsze decyduje się na spędzanie wolnego czasu na korcie tenisowym. W tym gronie jest wiele młodych talentów, które są na początku drogi do prawdziwej sportowej kariery. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu pragnie zapewnić im możliwość sprawdzenia swoich umiejętności poprzez współzawodnictwo z rówieśnikami. W najbliższych tygodniach doskonałą okazją do organizacji turnieju tenisowego będą zbliżające się Mikołajki, które po raz kolejny obchodzić będziemy na sportowo.
Każdego roku Mikołajkowy Turniej Tenisa Ziemnego dla dzieci do lat 16 przyciąga  wielu utelentowanych graczy. Liczymy na to, że tym razem grono uczestników powiększy się o kolejnych miłośników tej dyscypliny. Impreza przeprowadzona zostanie w dniach 15-16 grudnia 2012 roku na terenie Krytych Kortów Tenisowych przy ul. Rakowicza 93. Dzieci i młodzież zmierzą się w następujących kategoriach wiekowych zarówno dziewcząt jak i chłopców:

 

  • Krasnale - kategoria do 10 lat,
  • Skrzaty - kategoria do 12 lat,
  • Młodzicy - kategoria do 14 lat,
  • Kadeci - kategoria do 16 lat.

Imprezie patronuje Pan Ryszard Brejza Prezydent Miasta Inowrocławia.
Wszystkich zainteresowanych udziałem w turnieju zapraszamy do zapisywania  się w Sekcji Marketingu i Organizacji Imprez Ośrodka Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu, pokój 221, tel. 35 55 355 lub e-mail: . Lista uczestników zamknięta zostanie w dniu 14 grudnia 2012 roku.