Drodzy Wystawcy,

przybliżmy wspólnie mieszkańcom Inowrocławia atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.

Nasze miasto już niedługo rozbłyśnie niezwykle efektownymi świątecznymi iluminacjami, na każdym kroku będzie można spotkać drobne elementy przypominające o tym, że Święta są już blisko. Czym jednak byłyby one bez gorączki przedświątecznych zakupów. Na pewno wielu z nas będzie oczekiwać do ostatniej chwili, by skorzystać z bogatej oferty handlowców.
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu pragnie zachęcić Państwa do wzięcia udziału w roli wystawcy w Kiermaszu Świątecznym, który odbędzie się w dniu 16 grudnia 2012 r. W tym roku impreza ta odbędzie się, tak jak to miało miejsce w zeszłym roku, na inowrocławskim Rynku w godzinach: od godziny 10:00 do godziny 15:00. Zaprezentowane przez Państwa produkty z pewnością będą wyjątkowe i różnorodne. Mamy nadzieję, że tegoroczny Kiermasz zgromadzi jak największe grono wystawców.
Szczegółowe informacje oraz zgłoszenia proszę kierować pod nr tel. (052) 3555 355, fax. (052) 3555 366,  e-mail: osir [AT] inowroclaw [DOT] info [DOT] pl lub osobiście od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 – 15.00 w Hali Widowiskowo – Sportowej przy al. Niepodległości 4 w Inowrocławiu (Sekcja Marketingu i Organizacji Imprez II piętro, pokój 221).

Regulamin imprezy pn. Kiermasz Świąteczny

Karta zgłoszeniowa