Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu informuje, że w dniu 19 października br. odbędzie się spotkanie z bioenergoterapeutą i kręgarzem.
Tego dnia w godzinach od 11.00 do 15.00 będzie możliwość skorzystania z pomocy bioenergoterapeuty z Gdańska – Jacka Mickiewicza. Zajmuje się on wzmacnianiem odporności organizmu, wyciszeniem i uspokojeniem. Udziela pomocy w schorzeniach takich jak: nerwice, depresje, choroby tarczycy, przewodu pokarmowego, choroby kobiece, guzy, torbiele. Wspomaga przy leczeniu chorób onkologicznych.
W tym samym czasie dyżurować będzie także Ewa Tomaszewska z Chojnic – masażysta, kręgarz. Pani Ewa pomaga w takich schorzeniach jak: skoliozy, pogłębiona lordoza, dyskopatie kręgosłupa, bóle i drętwienia kończyn. Zajmuje się również ustawianiem manualnym kręgosłupa. Praktykowała u znanego w Polsce kręgarza Pawła Theusa.
Spotkanie z bioenergoterapeutą i kręgarzem odbędzie się 19 października br.  w godzinach od 11.00 do 15.00 w sali nr 109 w Hali Widowiskowo – Sportowej przy  al. Niepodległości 4. Zapisy oraz szczegółowe informacje pod nr tel.609 – 720 – 235.