I Inowrocławskie Mistrzostwa w Streetball'u, malowanie autobusu i koncerty takie atrakcje czekają nas 11 sierpnia na płycie boiska Gimnazjum nr 2 w Inowrocławiu.


I Mistrzostwa Streetball'u - Inowrocław 2012r., które będą rozgrywane w II kategoriach wiekowych. Pierwsza z nich do 16 roku życia, druga natomiast powyżej tego wieku. Wszystkie osoby chcące walczyć o puchar proszone są o zapisywanie się osobiście w Ośrodku Sportu i Rekreacji, tj. Hala Widowiskowo-Sportowa pok. 221 lub pod adresem e-mail: osir [AT] inowroclaw [DOT] info [DOT] pl po wcześniejszym zapoznaniu się z regulaminem zawodów (umieszczonym na oficjalnej witrynie OSiR w Inowrocławiu. Z powodu dużego zainteresowania  będzie decydowała kolejność zgłoszeń. Walka toczyć będzie się o puchar Prezydenta Miasta Ryszarda Brejzy i wiele innych nagród rzeczowych ufundowanych przez sponsorów i organizatorów. Od godziny 16:00 na płycie boiska zagra bydgoski zespół B.O.K (BiszOerKay) i Dj Paulo, a następnie gwiazda imprezy  toruński raper MAŁPA. O muzyczny klimat całej imprezy dbać będzie Dvj Rink.

Do przedsięwzięcia o takiej skali przyłączyło się również Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Inowrocławiu, które to przekaże autobus do pomalowania przez grafficiarzy. Zupełnie odmiennie niż to było  w latach wcześniejszych - tu osoby wyłoni konkurs.  Pojazd nie będzie jednak malowany przez każdego i o dowolnej tematyce. Tylko trzy najlepsze prace uzyskają akceptację po to, by artysta miał zagwarantowaną przestrzeń na namalowanie swojej pracy związanej z  tematem konkursu jakim jest: ,,Setna rocznica istnienia komunikacji miejskiej w Inowrocławiu". Wyłonione poprzez konkurs osoby otrzymają aż 9h na swoje prace, (9:00-18:00). Wszystkie osoby chcące wziąć udział w tym konkursie graffiti proszone są o zapoznanie się  z regulaminem (umieszczonym na oficjalnej witrynie MPK w Inowrocławiu) i nadsyłaniem swoich pomysłów prac - szkiców, drogą elektroniczną na adres konkurs-graffiti [AT] mpk [DOT] inowroclaw [DOT] pl . Rozstrzygnięcie konkursu za pośrednictwem oficjalnej witryny internetowej MPK w Inowrocławiu nastąpi 3 sierpnia (organizatorzy zastrzegają sobie prawa do zmiany ww. daty). Wartym podkreślenia jest to, iż przedsiębiorstwo zwróci koszty poniesione na farby, a autobus będzie przez kilka kolejnych dni normalnie kursował na jednej z linii.

Zapraszamy na imprezę.