Konkurs „Ruch to podstawa”, organizowanym przez wydawnictwo pwn.pl. Konkurs jest adresowany do nauczycieli prowadzących zajęcia wychowania fizycznego w polskich szkołach podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

 

 

Wierzymy, że rozwój fizyczny kolejnych pokoleń jest równie istotny, co ich rozwój intelektualny. Dlatego też gorąco zachęcamy wszystkich WF-istów do wykazania się inwencją i kreatywnością, których z pewnością im nie brakuje.

Głównym zadaniem w naszym konkursie jest zaprojektowanie oryginalnej i atrakcyjnej lekcji wychowania fizycznego. Wierzymy, że mogą w tym pomóc nowoczesne technologie informacyjne, w których tkwi ogromny potencjał dydaktyczny. Dokumentację lekcji (scenariusz, do którego można dołączyć także inne formy dokumentacji) należy przesłać do 20 maja 2012 roku na adres elektroniczny:

postawairuch [AT] eduterapeutica [DOT] pl,

Na autorów najciekawszych scenariuszy czekają atrakcyjne nagrody, m.in. programy multimedialne „Eduterapeutica. Postawa i Ruch”, krzesła pomagające przeciwdziałać wadom postawy (dobrekrzeslo.pl) i sprzęt elektroniczny.

Więcej informacji o konkursie oraz nagrodach można znaleźć na stronie www.eduterapeutica.pl.