Zapraszamy najmłodszych inowrocławian do spędzenia Dnia Dziecka z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu. Weźcie ze sobą najbliższych i przyjdźcie 1 czerwca w godzinach od 15.00 do 18.00 na Plac Zabaw ,,Miś” przy ul. Błażka 9, aby spędzić wyjątkowe popołudnie. Tego dnia czekać będzie na Was szereg aktywności, animacji ruchowych, gier, zabaw oraz konkurencji sportowych z nagrodami. Nie zabraknie malowania twarzy, brokatowych tatuaży oraz figurek z balonów. Odbędzie się także pokaz udzielania pierwszej pomocy, w ramach którego dzieci będą miały okazję zaznajomić się z pojęciem RKO, czyli resuscytacji krążeniowo-oddechowej, dowiedzieć się jak zabezpiecza się rany oraz zobaczyć jak przeprowadza się defibrylację AED.
 
Główną atrakcją z pewnością będzie miasteczko rowerowe, w którym znajdą się ulice ze znakami, tor przeszkód oraz stanowisko z alkogoglami, a to wszystko pod okiem profesjonalnych animatorów.
 
Mamy nadzieję, że tegoroczny Dzień Dziecka dostarczy wszystkim małym inowrocławianom mnóstwo radości i frajdy oraz będzie niósł ze sobą przesłanie edukacyjne o zachowaniu bezpieczeństwa podczas jazdy na rowerze oraz z zakresu pierwszej pomocy. Szczegółowych informacji udziela Sekcja Marketingu i Organizacji Imprez Ośrodka Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu przy al. Niepodległości 4, tel. 52 355 53 55, 531 995 335, e-mail: marketing [AT] osir [DOT] inowroclaw [DOT] pl oraz na portalu facebook.com.
 
plakat dzien dziecka