Cieszymy się, że po raz kolejny mamy przyjemność zaprosić Was do przeżywania sportowych emocji podczas projektu "Szyjemy Sport na Miarę". Tym razem w Inowrocławiu odbędzie się jego nowa odsłona. W "Szyjemy Sport na Miarę - Sportowa Rodzina” udział wezmą opiekunowie z dziećmi w wieku 9-13 lat. Formuła wydarzenia skupia się na idei budowania rodzinnych więzi oraz wspólnego uprawiania sportu. Głównym jego celem jest angażowanie najmłodszych oraz ich rodziców/opiekunów do aktywności fizycznej poprzez zabawę w piłkę ręczną, koszykówkę i siatkówkę.
Przypominamy, że ambasadorami są Iwona Niedźwiedź - wybitna piłkarka ręczna, Cezary Trybański - pierwszy Polak w NBA, Krzysztof Ignaczak – ceniony polski siatkarz oraz Marcin Lijewski - jeden z najwybitniejszych polskich piłkarzy ręcznych. Troje z Nich zawita już 24 marca 2024 r. do naszego Miasta. Trenowanie w Hali Widowiskowo-Sportowej pod okiem tak wybitnych zawodników to sama przyjemność. Gwarantujemy, że spędzicie dzień pełen emocji, rywalizacji i świetnej zabawy!

Czekamy na Waszą obecność i wspólną radość związaną ze sportem! Przynieście ze sobą dobry humor i gotowość do zabawy!

Szczegółowych informacji udziela Sekcja Marketingu i Organizacji Imprez Ośrodka Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu przy al. Niepodległości 4, tel. 52 355 53 55, 531 995 335, e-mail: marketing [AT] osir [DOT] inowroclaw [DOT] pl oraz na portalu facebook.com.

Szyjemy sport na miarę plakat