Już niedługo ferie zimowe. Sprawdź, co z tej okazji przygotował OSiR i spędź ten czas aktywnie!
 
Podczas przerwy od szkoły możesz nauczyć się nowych umiejętności. Mamy wiele propozycji. Skorzystaj z małej sali Hali Widowiskowo-Sportowej lub hali sportowej przy ul. Rakowicza 93, a tam trenuj grę w koszykówkę lub siatkówkę. Lubisz grać w tenisa stołowego? W Hali Widowiskowo-Sportowej udostępniamy sprzęt niezbędny do uprawiania tej dyscypliny. Masz ochotę nauczyć się karate? Pokażemy Ci podstawy. Mamy także w planach dwa turnieje piłki nożnej! Chcesz nauczyć się pływać? W Krytej Pływali „Wodny Park” odbędą się zajęcia nauki pływania dla najmłodszych pod okiem instruktora. Planujemy także naukę jazdy na łyżwach. Na powyższe aktywności obowiązują zapisy.
 
Przypominamy, że zgodnie z Zarządzeniem Prezydenta Miasta Inowrocławia, w okresie zimowych ferii młodzi inowrocławianie mogą bezpłatnie korzystać z Krytej Pływalni "Wodny Park" oraz Lodowiska ,,Lodolandia" od poniedziałku do piątku w godzinach od 13:00 do 15:00.
 
Szczegółowy harmonogram Aktywnych Ferii z OSiR znajdziesz na stronie www.osir.inowroclaw.pl. Masz pytania? Pisz na marketing lub dzwoń pod numer 52 355 53 55. Zapraszamy!