Pierwszy sierpniowy weekend w Inowrocławiu będzie pełen sportowych emocji. Kolejnym przystankiem na trasie tegorocznego cyklu Kujawsko-Pomorskie 3x3 Basket Tour 2023 będzie właśnie Inowrocław, gdzie odbędzie się dwudniowa impreza pn. Kujawsko–Pomorskie 3x3 Basket Cup Inowrocław Open pod patronatem Prezydenta Miasta Inowrocławia Ryszarda Brejzy.Pierwszy sierpniowy weekend w Inowrocławiu będzie pełen sportowych emocji. Kolejnym przystankiem na trasie tegorocznego cyklu Kujawsko-Pomorskie 3x3 Basket Tour 2023 będzie właśnie Inowrocław, gdzie odbędzie się dwudniowa impreza pn. Kujawsko–Pomorskie 3x3 Basket Cup Inowrocław Open pod patronatem Prezydenta Miasta Inowrocławia Ryszarda Brejzy.
4 i 5 sierpnia 2023 r. teren przed Halą Widowiskowo-Sportową zamieni się w arenę koszykarskich zmagań. Wydarzenie rozpocznie się w piątek o godz. 19.00 od rywalizacji w kategorii OPEN Mężczyzn. Drużyny seniorów będą walczyć w widowiskowej formule „Basket Nocą” przy sztucznym oświetleniu. Finałowe spotkania planowane są na godz. 23:30. Na zwycięzców czeka nagroda finansowa.
Kolejnego dnia odbędą się turniejowe zmagania młodzieży w kategoriach U13M oraz U17M. W tych rozgrywkach przewidziano atrakcyjne nagrody rzeczowe.
Zapisy do turnieju na platformie FIBA 3X3 trwają do 2 sierpnia 2023 r. do godz. 19:59. W kategorii OPEN M wszystkie miejsca są już zajęte, ale cały czas czekamy na zespoły walczące w kategoriach U13M oraz U17M. Nie zwlekaj i zgłoś się już dzisiaj! Link do zapisów – https://tiny.pl/crzgx.
W tym roku wydarzeniu towarzyszyć będzie badmintonowa Strefa Aktywności. 5 sierpnia 2023 r. od godz. 10.00 do godz. 15.00 zapraszamy na specjalnie przygotowane boiska do badmintona. Nie musicie martwic się o sprzęt do gry, będzie on dostępny na miejscu. Przyjdźcie z całą rodziną a poczujecie wspaniałą sportową atmosferę. Projekt skierowany jest dla dzieci, młodzieży i dorosłych!
Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie www.osir.inowroclaw.pl, portalu społecznościowym www.facebook.com/osir.ino oraz w Sekcji Marketingu i Organizacji Imprez Ośrodka Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu, al. Niepodległości 4, tel. 52 3555 355, e-mail: marketing [AT] osir [DOT] inowroclaw [DOT] pl.