31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy coraz bliżej! Ośrodek Sportu i Rekreacji  w Inowrocławiu zagra z Orkiestrą i tym razem. Finał odbędzie się 29 stycznia 2023 r. pod hasłem: „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych!” Będziecie grać razem z nami?    
    

Tradycyjnie organizujemy sportowe wydarzenia. W niedzielę, 29 stycznia 2023 r. zapraszamy do Hali Widowiskowo – Sportowej, gdzie o godz. 9.00 rozpocznie się turniej siatkówki. Zespoły uczestniczące w rozgrywkach dołożą swoje cegiełki na rzecz WOŚP. Zachęcamy do wspólnego kibicowania, przy okazji będzie można wesprzeć inicjatywę Orkiestry.
    

Z kolei na Stadionie Miejskim im. Inowrocławskich Olimpijczyków przy ul. Wierzbińskiego 2, o godz. 11.00 rozpocznie się „Wielkie Bieganie”, które potrwa
do godz. 12.00. Każdy uczestnik dorzuci się do skarbonki wolontariusza i wykona co najmniej jedno okrążenie stadionu.
Osoby, które w dzień finału przyjdą popływać do Krytej Pływalni „Wodny Park”, będą mogły przekazać datek do puszki, która będzie czekała przy kasie.
Finał WOŚP to również licytacje. W tym roku na aukcję przekazaliśmy pamiątki z pożegnalnego meczu Krzysztofa Szubargi, który odbył się 11 czerwca 2022 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej w Inowrocławiu:

  • piłkę z podpisami zawodników reprezentujących drużynę Noteci Inowrocław we wspomnianym spotkaniu,
  • plakat z  z podpisami zawodników obu drużyn, koszulkę z autografem Krzysztofa Szubargi.

Przedmioty można licytować na platformie allegro.pl.
https://allegro.pl/oferta/plakat-krzysztofa-szubargi-z-autografami-pilka-13174299276
https://allegro.pl/oferta/koszulka-krzysztofa-szubargi-z-autografem-13174033904