Wielkimi krokami zbliżamy się do ferii zimowych. Sprawdź, co z tej okazji przygotował OSiR i spędź ten czas aktywnie!
Podczas przerwy od szkoły możesz nauczyć się nowych umiejętności. Mamy wiele propozycji. Skorzystaj z małej sali Hali Widowiskowo—Sportowej lub hali sportowej przy ul. Rakowicza 93, a tam trenuj grę w koszykówkę lub siatkówkę. Lubisz grać w tenis stołowy? W Hali Widowiskowo-Sportowej udostępniamy sprzęt niezbędny do uprawiania tej dyscypliny. Masz ochotę nauczyć się karate? Pokażemy Ci podstawy. Mamy także w planach dwa turnieje piłki nożnej! Chcesz nauczyć się pływać? Na Wodnym Parku odbędą się zajęcia nauki pływania dla najmłodszych pod okiem instruktora. Na powyższe aktywności obowiązują zapisy.
W okresie zimowych ferii młodzi inowrocławianie mogą też bezpłatnie korzystać z Krytej Pływalni "Wodny Park" oraz Krytej Pływalni "Delfin" w godz. 13:00 – 15:00.
Ponadto 29 stycznia 2023 r. odbędzie się 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegorocznym hasłem WOŚP jest: Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych. Z tej okazji w tradycyjnie już zagramy w siatkówkę oraz wspólnie pobiegamy po bieżni Stadionu Miejskiego im. Inowrocławskich Olimpijczyków.
Szczegółowy harmonogram Aktywnych Ferii z OSiR znajdziesz na stronie www.osir.inowroclaw.pl. Masz pytania? Pisz na marketing [AT] osir [DOT] inowroclaw [DOT] pl lub dzwoń pod numer 52 355 53 55. Zapraszamy!