W najbliższy piątek, 11 listopada 2022 r. o godzinie 12:00, biegacze chcący uczcić odzyskanie przez Polskę niepodległości wystartują ze Stadionu Miejskiego im. Inowrocławskich Olimpijczyków i pokonają 5-cio km dystans ulicami miasta Inoworcławia.
    W związku z powyższym, nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym. O godz. 12:00 uczestnicy wybiegną bramą główną Stadionu Miejskiego im. Inowrocławskich Olimpijczyków i kolejno pobiegną ul. Wierzbińskiego, al. Niepodległości, ul. Błażka, ul. Kiełbasiewicza, ul. Szarych Szeregów, ul. Kusocińskiego, przetną skrzyżowanie z ul. Wojska Polskiego, ul. Piłsudskiego, ul. Wierzbińskiego i zakończą swój bieg na Stadionie Miejskim im. Inowrocławskich Olimpijczyków. Wszystkich uczestników ruchu drogowego przepraszamy za czasowe niedogodności i liczymy na wyrozumiałość. Serdecznie zapraszamy do kibicowania uczestnikom VI Biegu Niepodległości.
    Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.osir.inowroclaw.pl, portalu społecznościowym www.facebook.com/osir.ino oraz w Sekcji Marketingu i Organizacji Imprez Ośrodka Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu, al. Niepodległości 4, tel. 52 3555 355, 531 995 335,
e-mail: marketing [AT] osir [DOT] inowroclaw [DOT] pl.