Dla wielu biegaczy udział w Biegu Niepodległości to obowiązkowy punkt w kalendarzu! 11 listopada 2022 r. w samo południe spotkajmy się na Stadionie Miejskim im. Inowrocławskich Olimpijczyków i pokonajmy 5 km dystans, żeby wspólnie uczcić odzyskanie przez Polskę niepodległości! Zanim wyruszymy na trasę, wspólnie odśpiewamy hymn Polski, a na starcie utworzymy biało-czerwoną flagę. Będzie to VI edycja biegu, który wpisał się w kalendarz inowrocławskich obchodów tego ważnego dla Polaków święta. Trasa tradycyjnie prowadzi ulicami, których nazwy związane są z odzyskaniem przez Polskę niepodległości. Na mecie na wszystkich będą czekały medale oraz poczęstunek.
    Już teraz dokonaj rejestracji poprzez wypełnienie elektronicznego formularza znajdującego się na stronie internetowej https://zapisy.sts-timing.pl/869/ lub pobierz druk ze strony www.osir.inowroclaw.pl. Opłata wpisowa wynosi 30,00 zł. W biegu mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 16 lat.  Do zobaczenia na starcie!
    Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.osir.inowroclaw.pl w zakładce VI Bieg Niepodległości, profilu OSiR Inowrocław na portalu facebook.com oraz Sekcji Marketingu i Organizacji Imprez Ośrodka Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu, al. Niepodległości 4, tel. 52 3555 355, 531 995 335, e-mail: marketing [AT] osir [DOT] inowroclaw [DOT] pl.

plakat VI Bieg NIepodleglosci