Ośrodek  Sportu  i Rekreacji w Inowrocławiu informuje, że w związku z organizacją
„III Ogólnopolskiego Wyścigu Rowerowego – Memoriału im. Wiesława Szczepańskiego pod patronatem Prezydenta Miasta Inowrocławia Ryszarda Brejzy i Mistrzostw Polski Fizjoterapeutów
w odmianie szosowej”, który odbędzie się 6 sierpnia 2022 r. ze startem i metą przy
ul Jacewskiej 95 nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym. Trasa wyścigu będzie przebiegać przez miejscowości: Jacewo, Marcinkowo, Parchanie, Modliborzyce, Ośniszczewko, Lipie, Lipionka, Gąski, Szpital, powrót do Inowrocławia. W załączeniu plan graficzny trasy.
    W związku z powyższym wszystkich mieszkańców przepraszamy za utrudnienia i liczymy na wyrozumiałość. Zapraszamy również do kibicowania zawodnikom uczestniczącym w tej imprezie.
    Osoby, które jeszcze się nie zapisały a chcą wystartować w wyścigu mają taką możliwość. Dzisiaj, 5 sierpnia 2022 r. w holu Hali Widowiskowo – Sportowej od godz. 15.00 do godz. 19.00 będzie czynne Biuro Zawodów, w którym będzie można wypełnić kartę zgłoszeniową, następować będzie weryfikacja, wydawane będą numery startowe. Opłata startowa wynosi 95,00 zł.
6 sierpnia 2022 r. Biuro Zawodów znajdować się będzie na terenie przy K. P. „Wodny Park”, od godz. 7:00 do godz. 10:30, w którym odbywać się będzie weryfikacja, wydawane będą numery startowe. W tym dniu opłata startowa wyniesie 110,00 zł.