Już 10 sierpnia 2022 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej w Inowrocławiu odbędą się wyjątkowe zajęcia sportowe. Projekt “Szyjemy sport na miarę” to unikatowe spotkanie łączące trzy najpopularniejsze dyscypliny halowe na świecie - siatkówkę, piłkę ręczną i koszykówkę. Młodzi adepci oprócz pakietów startowych i niezbędnych wskazówek technicznych, otrzymają również bezcenną dawkę doświadczenia oraz lekcję mistrzowskiej postawy, która cechuje największych sportowców. To wszystko w rytm tanecznej muzyki i doskonałej zabawy.
Trening przeprowadzą uznani sportowcy reprezentujący wspomniane dyscypliny:
Iwona Niedźwiedź – piłkarka ręczna, wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski i Danii, komentatorka telewizyjna oraz współprowadząca magazyn Super Zręczni w Kanale Sportowym, Cezary Trybański - reprezentant Polski i pierwszy Polak w NBA, były zawodnik czterech amerykańskich klubów,
Krzysztof Ignaczak - wybitny siatkarz, reprezentant Polski, Mistrz Świata, Mistrz Europy, srebrny medalista Pucharu Świata i wielokrotny medalista Mistrzostw Polski.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy dzieci w wieku 9 – 13 lat w towarzystwie jednego opiekuna. Bezpłatnej rejestracji należy dokonać wypełniając formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie internetowej www.szyjemysportnamiare.pl. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowych informacji udziela Sekcja Marketingu i Organizacji Imprez Ośrodka Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu przy al. Niepodległości 4, tel. 52 3555 355, 531 995 335, e-mail marketing [AT] osir [DOT] inowroclaw [DOT] pl. Znajdziesz je również na stronie www.osir.inowroclaw.pl oraz na portalu www.facebook.com/osir.ino