Inowrocławski OSiR, jak co roku zachęca do skorzystania z letniej oferty. Z nami spędzisz lato aktywnie i na sportowo! Wakacje w mieście nie muszą być nudne. Przez cały okres letnich ferii, od poniedziałku do piątku w Hali Widowiskowo-Sportowej będzie można zagrać w tenisa stołowego lub skorzystać z małej sali. W dni powszednie dla miłośników gry w siatkówkę czy koszykówkę dostępna będzie również hala sportowa przy ul. Rakowicza 93.

W lipcu zorganizujemy Wakacyjną Ligę Piłki Nożnej - turniej piłkarski dla drużyn amatorskich. Rozgrywki zostaną przeprowadzone podczas czterech spotkań. Zachęcamy również do wzięcia udziału w Turnieju Singlowym w Tenisie Ziemnym OPEN o Puchar Prezydenta Miasta Inowrocławia Ryszarda Brejzy. Z kolei na terenie rekreacyjnym przy tężni najmłodsi będą rywalizować podczas zawodów minigolfa. Dzieci, które chcą nauczyć się pływać zapraszamy na zajęcia pod okiem instruktora, które odbywać się będą w dni powszednie w Krytej Pływalni „Wodny Park”.

Przypominamy, że na podstawie Zarządzenia Prezydenta Miasta Inowrocławia dzieci i młodzież zamieszkująca na terenie Inowrocławia, od poniedziałku do piątku w godzinach od 13.00 do 15.00 w okresie letnich wakacji, może uczęszczać bezpłatnie na K. P. „Delfin” i „Wodny Park”. Zachęcamy do skorzystania z naszej wakacyjnej oferty!


Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie www.osir.inowroclaw.pl, portalu społecznościowym www.facebook.com/osir.ino oraz w Sekcji Marketingu i Organizacji Imprez Ośrodka Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu, al. Niepodległości 4, tel. 52 3555 355,
e-mail:marketing [AT] osir [DOT] inowroclaw [DOT] pl.