W Hali Widowiskowo – Sportowej rozegrano Turniej Siatkówki w ramach 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Członkowie zespołów oraz kibice dorzucili się do skarbonki WOŚP. Osiem drużyn, przez ponad 6 godzin walczyło o miejsca na podium. Najlepsza okazała się ekipa ART-CHEM Bydgoszcz drugie miejsce zajęła drużyna Volley Team Inowrocław, a trzecie Moderator Bydgoszcz. Kolejne miejsca dla ekip – TKKF Inowrocław, Warzywo Gaming, SIEMA, Stare Wilki, My to sukces. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy. Gratulujemy!

Tego dnia OSiR zorganizował również Wielkie Bieganie w ramach finału WOŚP, które odbyło się na Stadionie Miejskim im. Inowrocławskich Olimpijczyków. Mimo niesprzyjającej aury, można było liczyć na obecność biegaczy. Każdy uczestnik przekazał datek do puszki wolontariuszy i przebiegł minimum jedno okrążenie stadionu.

Przypominamy, że wszyscy, którzy dzisiaj odwiedzą K. P. „Wodny Park”, również mogą dorzucić się do puszki, która została wystawiona w pływalni.