Już w przyszłym tygodniu rozpoczną się ferie zimowe. Sprawdź, co z tej okazji przygotował OSiR i spędź ten czas aktywnie!
Podczas przerwy od szkoły możesz nauczyć się nowych umiejętności. Prowadzimy lekcje pływania oraz zajęcia karate dla dzieci. Mamy wiele propozycji, nie tylko dla najmłodszych, ale również dla dorosłych. Podczas zimowych wakacji możesz korzystać z Hali Widowiskowo-Sportowej, a tam doskonalić swoje sportowe umiejętności, zagrać w kosza lub siatkówkę. Lubisz tenisa stołowego? Udostępniamy sprzęt niezbędny do uprawiania tej dyscypliny. Mamy także w planach dwa turnieje piłki nożnej! Ponadto w okresie zimowych wakacji młodzi inowrocławianie mogą bezpłatnie korzystać z K. P. "Wodny Park" oraz K. P. "Delfin" w godz. 13:00 - 15:00.
Podobnie jak w ubiegłym roku, przez okres ferii na naszym fanpage'u na Facebooku będziemy publikować specjalne zabawy internetowe. Weź udział w konkursach i wygraj gadżety.Szczegółowy harmonogram Aktywnych Ferii znajdziesz na stronie www.osir.inowroclaw.pl. Masz pytania? Pisz na marketing [AT] osir [DOT] inowroclaw [DOT] pl lub dzwoń pod numer 52 355 53 55. Zapraszamy!