Start V Biegu Niepodległości już 11 listopada 2021 r. o godzinie 15.00 na Stadionie Miejskim im. Inowrocławskich Olimpijczyków. Spotkajmy się i pokonajmy 5 km dystans, żeby wspólnie uczcić odzyskanie przez Polskę niepodległości!

Na wszystkich uczestników będą czekały koszulki, medale oraz świąteczny rogal. Przygotowaliśmy również super niespodziankę. Podczas weryfikacji w biurze zawodów biegacze otrzymają kupony, których wypełnienie umożliwi udział w konkursie. Jeden szczęśliwiec wróci do domu z konsolą PlayStation 4.

Już teraz dokonaj rejestracji poprzez wypełnienie elektronicznego formularza znajdującego się na stronie internetowej zapisy.sts-timing.pl/789/ lub pobierz druk ze strony www.osir.inowroclaw.pl. Opłata wpisowa wynosi 30,00 zł. W biegu mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 16 lat.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.osir.inowroclaw.pl w zakładce V Bieg Niepodległości, profilu OSiR Inowrocław na portalu facebook.com oraz Sekcji Marketingu i Organizacji Imprez Ośrodka Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu,
al. Niepodległości 4, tel. 52 3555 355, 531 995 335, e-mail: marketing [AT] osir [DOT] inowroclaw [DOT] pl.