W najbliższą sobotę, 16 października 2021 r. o godzinie 17:45 w promieniach zachodzącego słońca startujemy ze Stadionu Miejskiego im. Inowrocławskich Olimpijczyków, żeby pokonać 5 km trasę, która wiedzie alejkami Parku Solankowego. Udział w biegu jest bezpłatny a na wszystkich fanów romantycznego biegania będą czekać koszulki i medale. To ostatni moment, żeby się zapisać... nie zwlekaj, zrób to już dziś!!!

W związku z powyższym, 16 października 2021 r., nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym. O godz. 17:45 biegacze, przez bramę boczną Stadionu Miejskiego im. Inowrocławskich Olimpijczyków, wbiegną w ul. Wierzbińskiego i skierują się w kierunku Rąbina, przecinając drogę wewnętrzną prowadzącą do Sanatorium Modrzew, ul. Piłsudskiego, ul. Jasińskiego oraz ul. Niemojewskich a następnie skręcą w ul. Rąbińską, którą po pokonaniu alejek Parku Solankowego ponownie przetną przy grillowisku. Wszystkich uczestników ruchu drogowego przepraszamy za czasowe niedogodności i liczymy na wyrozumiałość. Serdecznie zapraszamy do kibicowania biegaczom.

Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie www.osir.inowroclaw.pl, portalu społecznościowym www.facebook.com/osir.ino oraz w Sekcji Marketingu i Organizacji Imprez Ośrodka Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu, al. Niepodległości 4, tel. 52 3555 355, 531 995 335, e-mail: marketing [AT] osir [DOT] inowroclaw [DOT] pl.