Już za niecały miesiąc świętować będziemy Dni Inowrocławia. W ramach obchodów Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu przygotował kilka wydarzeń sportowych, które z pewnością przyciągną miłośników aktywności fizycznej.

Sportowe zmagania 5 czerwca 2021 r. o godz. 10.00 na Kortach Tenisowych przy ul. Przy Stawku 1 zainauguruje Turniej w Tenisie Ziemnym o Puchar Prezydenta Miasta Inowrocławia Ryszarda Brejzy. Rozgrywki toczyć się będą   w kilku kategoriach wiekowych do 12 lat, od 13 do 16 lat, od 17 do 45 lat oraz powyżej 45 lat. Chętni mogą zgłaszać się do 3 czerwca 2021 r. w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu przy al. Niepodległości 4 w Sekcji Marketingu i Organizacji Imprez, pokój 226, tel. 52 355 53 55, e-mail: marketing [AT] osir [DOT] inowroclaw [DOT] pl. Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków tenisa.
    Przed nami piłkarskie emocje. Czy Inowrocławianie okażą się tym razem lepsi od radnych  i sięgną po zwycięskie laury? Wszystko wyjaśni się na boisku! W samo południe na Stadionie Miejskim im. Inowrocławskich Olimpijczyków przy ul. Wierzbińskiego 2 zostanie rozegrany mecz, w którym już po raz dziewiąty zmierzą się drużyny Inowrocławskich Radnych, Polityków i Urzędników oraz Reprezentacja Mieszkańców Inowrocławia.  Mieszkańcy, którzy chcą zmierzyć się z Radnymi mogą zapisywać się do 4 czerwca 2021 r. w Sekcji Marketingu i Organizacji Imprez, pokój 226, tel. 52 355 53 55, e-mail: marketing [AT] osir [DOT] inowroclaw [DOT] pl.
    Po południu ze stadionu przeniesiemy się do Parku Street Workout przy ul. Bocznej na wyjątkową prelekcję na temat różnic i podobieństw pomiędzy kalisteniką a street workoutem. Zasady i fenomen obu dyscyplin przedstawi zawodnik, trener, aktualny rekordzista Polski Street Workout w kategorii Handstand Push Ups – Miłosz Glaser, który przybędzie na specjalne zaproszenie Przewodniczącego Komisji Sportu i Młodzieży Rady Miejskiej Pana Waldemara Kwiatkowskiego. Na koniec po prezentacji ćwiczeń, chętni pod okiem mistrza będą mogli spróbować swoich sił w challengu handstand push ups lub skorzystać z jego wskazówek treningowych. Gorąco zachęcamy do udziału w tym niesamowitym wydarzeniu. Spotykamy się o godz. 15.00. Trening z masą własnego ciała to widowisko na najwyższym poziomie. Z pewnością dodatkowo zmotywuje osoby, które mają w sobie pasję rozwijania aktywności fizycznej, zainspiruje nowych zapaleńców oraz pokaże, że przekraczanie granic swojego ciała jest jak najbardziej możliwe.
    Zachęcamy  inowrocławian do wspólnego świętowania Dni Inowrocławia na sportowo!
    Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie www.osir.inowroclaw.pl, portalu społecznościowym www.facebook.com/osir.ino oraz w Sekcji Marketingu i Organizacji Imprez Ośrodka Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu, al. Niepodległości 4, tel. 52 3555 355, 531 995 335, e-mail: marketing [AT] osir [DOT] inowroclaw [DOT] pl.