Tuż po Nowym Roku rozpoczną się zimowe ferie. Ze względu na trwającą pandemię będą one zupełnie inne niż dotychczas. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu przygotował rewelacyjną propozycję zajęć na nadchodzące dni ferii w formule online.

Spieszymy z pomysłami jak umilić Wam czas kochani. Chcemy podarować Wam jak najwięcej przyjemności i radości, a także zachęcić do aktywności fizycznej. Nie pozwolimy Wam na nudę! Na każdy dzień zimowej laby przygotowaliśmy specjalnie dla Was szereg akcji, konkursów i zabaw dostępnych na naszym portalu społecznościowym facebook OSiR Inowrocław. Nie zabraknie quizów, łamigłówek i rebusów sprawdzających sportową wiedzę, konkursów dla sprawnego oka, by dostrzegło różnice pomiędzy fotografiami. Zaprosimy najmłodszych do budowy domowego toru przeszkód, jak i prezentacji ulubionej zimowej dyscypliny sportowej za pomocą pracy plastycznej lub filmiku. Ponadto będą państwa/miasta na sportowo, konkurs fotograficzny „Aktywne ferie”, a także turniej online w najpopularniejszą grę sportową FIFA 21. A to nie wszystkie propozycje. Szczegółowy program naszej oferty „Ferie z OSiR online” wraz z regulaminami znajdziecie na stronie www.osir.inowroclaw.pl, portalu społecznościowym www.facebook.com/osir.ino.

Zapraszamy do wspólnej zabawy i zachęcamy do bycia z nami czyli ze sportem i rekreacją online! Gwarantujemy dużo sportowych emocji, gimnastykę dla umysłu, wyśmienitą porcję rozrywki, jak i wiedzy ze świata sportu. Dla zwycięzców konkursów przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody.