Wydarzenia sportowe nadal odbywają się bez udziału publiczności. Kibicowanie przed telewizorem to nie jest to samo. Wróćmy wspomnieniami do czasów kiedy mogliśmy kibicować swoim idolom na żywo!

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Moje wspomnienie z trybun”. Tęsknisz za świetną atmosferę na trybunach? Uczestniczyłeś w niezapomnianych wydarzeniach sportowych? Mecze piłkarskie, koszykarskie, zawody lekkoatletyczne? A może jesteś fanem innych dyscyplin? Dopingowałeś swoich idoli na żywo? Prześlij swoje zdjęcie z tego wydarzenia! Najciekawsze fotografie opublikujemy na profilu facebook OSiR Inowrocław oraz nagrodzimy upominkami. Zachęcamy do udziału w konkursie!

Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie www.osir.inowroclaw.pl, portalu społecznościowym www.facebook.com/osir.ino oraz w Sekcji Marketingu i Organizacji Imprez Ośrodka Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu, al. Niepodległości 4, tel. 52 3555 355, 531 995 335, e-mail: marketing [AT] osir [DOT] inowroclaw [DOT] pl.