Gotowi do szkoły? Na zakończenie wakacji i przywitanie nowego roku szkolnego Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza zachęca do pokonania 5-cio kilometrowej trasy w pięknej scenerii Parku Solankowego. "Bieg do szkoły" wystartuje w ostatni piątek wakacji, 28 sierpnia 2020 r. o godz. 18.00 na Stadionie Miejskim im. Inowrocławskich Olimpijczyków przy ul. Wierzbińskiego 2 w Inowrocławiu.

Chęć udziału w wydarzeniu można zgłosić do 27 sierpnia 2020 r., wypełniając kartę zgłoszeniową dostępną na stonie internetowej www.osir.inowroclaw.pl i przesyłając ją na adres e-mail: marketing. W dniu biegu zapisy będą możliwe od godz. 15.00 w biurze zawodów na Stadionie Miejskim im. Inowrocławskich Olimpijczyków. Każdy uczestnik "Biegu do szkoły" otrzyma upominek, który z pewnością przyda się podczas nadchodzących szkolnych dni! Sportowa atmosfera i dobra zabawa gwarantowane! Zapisujcie się jak najszybciej!
Szczegółowe informacje na stronie www.osir.inowroclaw.pl, portalu społecznościowym www.facebook.com/osir.ino oraz w Sekcji Marketingu i Organizacji Imprez Ośrodka Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu, al. Niepodległości 4, tel. 52 3555 355, 531 995 335 e-mail: marketing.

 

Plakat bieg do szkoły