Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza zaprasza na mecz piłkarski, w którym już po raz ósmy zmierzą się drużyny Inowrocławskich Radnych, Polityków i Urzędników oraz Reprezentacja Mieszkańców Inowrocławia. Spotkanie odbedzie się 26 lipca 2020 r. o godz. 16:00 na Stadionie Miejskim im. Inowrocławskich Olimpijczyków. Przypomnijmy, w ubiegłym roku to Mieszkańcy naszego Miasta byli lepsi i pokonali ekipę Radnych, Polityków i Urzedników, wygrywając 5:2 i tyleż samo prowadzą w trwającej od 2013 r. rywalizacji.

Podobnie jak podczas poprzednich edycji meczów, Reprezentację Mieszkańców Inowrocławia tworzyć będą osoby zgłaszające się indywidualnie i nie będące czynnymi zawodnikami klubów piłkarskich. O przyjęciu zawodnika do Reprezentacji Mieszkańców Inowrocławia decyduje kolejność zgłoszeń.
Zapisy do drużyn przyjmowane są w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu przy
al. Niepodległości 4, pokój 226, tel. 52 3555 355, e-mail: marketing.
Zapraszamy do uczestnictwa i dopingowania w meczu obu drużynom przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa. Na stadion będzie mogła wejść ograniczona liczba osób.
Szczegółowe informacje na stronie www.osir.inowroclaw.pl, portalu społecznościowym www.facebook.com/osir.ino Ośrodka Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu oraz pod nr telefonu: 52 3555 355.