Dziś po raz pierwszy piłkarze amatorzy wbiegli na boisko boczne Stadionu Miejskiego im. Inowrocławskich Olimpijczyków, by wziąć udział w Mini EURO, czyli pierwszym z cyklu turniejów piłki nożnej drużyn amatorskich. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem. Zgłosiło się aż 12 drużyn. Zwycięzcami dzisiejszych rozgrywek zostali zawodnicy „Belgii” pokonując „Hiszpanię“ 1:0. Drużyna „Finlandii” uplasowała się na trzecim miejscu po wygranej z „Portugalią“ strzelając rywalowi jedną bramkę.


Już za tydzień Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na kolejne sportowe zmagania. Drugi turniej Mini EURO odbędzie się na boisku bocznym Stadionu Miejskiego II przy ul. Orłowskiej 48. Start o godzinie 10.00. Obowiązują zapisy. Zapraszamy wszystkich entuzjastów piłki nożnej. Na zwycięzców czekają super nagrody!!!
Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie www.osir.inowroclaw.pl, portalu społecznościowym www.facebook.com/osir.ino oraz w Sekcji Marketingu i Organizacji Imprez Ośrodka Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu, al. Niepodległości 4, tel. 52 3555 355, e-mail:adres email Sekcji Marketingi i Organizacji Imprez.