Zdjęcie Parku Linowego w Solankach. Widok trasy rozmieszczonej na drzewach.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu informuje, że w związku z wprowadzeniem IV etapu znoszenia ograniczeń związanych z COVID-19, 15 czerwca 2020 r. zostanie otwarta Inowrocławska Terma oraz Kryte Pływalnie „Delfin” i „Wodny Park”. Zapraszamy wszystkich miłośników kąpieli do korzystania z naszych obiektów pamiętając o przestrzeganiu wszelkich obowiązujących obostrzeń.


Zgodnie z wytycznymi, w obiektach wciąż obowiązywać będą zasady bezpieczeństwa, mające na celu minimalizowanie ewentualnego zagrożenia związanego z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2. Limity osób, które będą mogły jednocześnie korzystać z danego obiektu zostały dostosowane do ich powierzchni i wynoszą:

1. Inowrocławska Terma - maksymalnie 25 osób, w tym 1 osoba w jacuzzi.
2. Kryta Pływalnia „Delfin” - maksymalnie 34 osoby, w tym 24 osoby w niecce sportowej i 10 osób na sali gimnastycznej.
3. Kryta Pływalnia „Wodny Park” - maksymalnie 62 osoby, w tym 2 osoby w saunie i 1 osoba w jacuzzi. Ponadto korzystać z sauny można tylko boso, bez okrycia wierzchniego za wyjątkiem ręcznika.

W wszystkich obiektach obowiązkowe jest również noszenie osłon ust i nosa do momentu wejścia do przebieralni. Pamiętajmy o zachowaniu 2 metrowego dystansu społecznego i obowiązku dezynfekcji rąk dla wchodzących i opuszczających obiekt. Jednocześnie informujemy, że wszystkie karnety zostają przedłużone o 94 dni.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu zaprasza również do Parku Linowego przy ul. Bocznej, który zostanie otwarty 13 czerwca 2020 r. i będzie czynny tylko w weekendy (soboty i niedziele) od godz. 12.00 do godz. 18.00. Klienci będą mogli korzystać wyłącznie z trasy bezasekuracyjnej. Istnieje możliwość udostępnienia Parku Linowego dla grup zorganizowanych (min. 10 osób) po wcześniejszej rezerwacji pod numerem tel. (52) 35-55-369. Zgodnie z wytycznymi, na obiekcie wciąż obowiązywać będą zasady bezpieczeństwa, mające na celu minimalizowanie ewentualnego zagrożenia związanego z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2. Działalność obiektu uzależniona będzie od warunków atmosferycznych.

Szczegółowych informacji udziela Sekcja Marketingu i Organizacji Imprez Ośrodka Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu, al. Niepodległości 4, tel. 52 3555 355, e-mail: Sekcja Marketingu i Organizacji Imprez,oraz Inowrocławska Terma - tel. 52  3538  677, Kryta Pływalnia „Delfin” - tel. 52  3555  377, Kryta Pływalnia „Wodny Park” - tel. 52  3555 362.