TRENINGI NA OTWARTEJ PRZESTRZENI DO 150 OSÓB!

Otwarte zostały place zabaw przy ul. Bolesława Krzywoustego 43a, ul. Świętokrzyska-Zapadłe-Stanisława Staszica, ul. Bocznej. Plac zabaw „Miś” znajdujący się przy ul. Ludwika Błażka, czynny będzie codziennie od godz. 9.00 do godz. 20.00. Jednocześnie informujemy o możliwości udziału w wydarzeniach sportowych do 150 osób, bez udziału publiczności, na obiektach infrastruktury sportowej o charakterze otwartym, tj. stadionach sportowych i boiskach. Obiekty będą wyłączone podczas odbywania się treningów przez zawodników inowrocławskich klubów sportowych. Podczas uprawiania sportu na otwartej przestrzeni nie ma konieczności zakrywania ust i nosa, pod warunkiem zachowania dwóch metrów odstępu od innych.

 


Zgodnie z wytycznymi, na obiektach wciąż obowiązywać będą zasady bezpieczeństwa, mające na celu minimalizowanie ewentualnego zagrożenia związanego z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2:
1. Weryfikacja uczestników (kontrola liczby osób wchodzących na obiekt).
2. Brak możliwości korzystania z szatni i węzła sanitarnego (poza WC).
3. Dezynfekcja urządzeń po każdym użyciu i każdej grupie.
4. Obowiązkowa dezynfekcja rąk dla wchodzących i opuszczających obiekt.
5. Korzystanie z osobistego sprzętu treningowego lub dezynfekcja po każdym użyciu.
Szczegółowych informacji udziela Sekcja Marketingu i Organizacji Imprez Ośrodka Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu, al. Niepodległości 4, tel. 52 3555 355, e-mail:  oraz na www.osir.inowroclaw.pl.