Czy lubisz ćwiczenia w wodzie i przy tym dobrze się bawić, skorzystaj z możliwości jaką proponuje Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu. Zapoznaj się z nową formą rekreacji i zapisz się na zajęcia Wodnego Aerobiku.

ĆWICZENIA W WODZIE W POŁĄCZENIU ZE ŚWIETNĄ ZABAWĄ

CZYLI WODNY AEROBIK


Nadają one ćwiczeniom w wodzie całkiem nowy wymiar. Zalety treningu w wodzie są bardzo duże, szczególnie ważne jest jednak zmniejszenie obciążenia układu kostno – stawowego i łatwość wykonywania ćwiczeń. Wyjątkowe właściwości wody sprawiają, że trening ten jest bezpieczny i efektywny. Aerobik w wodzie nie wymaga umiejętności pływania i jest dostępny dla wszystkich.
Plusy Wodnego Aerobiku:
- idealny dla osób z nadwagą, wadami kręgosłupa, chorymi stawami,
- poprawia samopoczucie oraz likwiduje napięcie i stres,
- zwiększa ruchomość stawów,
- wysmukla sylwetkę,
- wzmacnia mięśnie.
Zachęcamy do tej formy treningu szczególnie tych, którzy nie uprawiają czynnie sportu a chcą poprawić swoją kondycję fizyczną i zrzucić trochę zbędnych kilogramów.Już po pierwszych zajęciach możesz poczuć pozytywne odprężenie i chęć do dalszych ćwiczeń.
Zajęcia odbywać się będą w każdą środę od godz. 20.00 do godz. 20.45 w obiekcie Krytej Pływalni „Delfin” przy ul. Wierzbińskiego 11, a ich  koszt to 50,00 zł miesięcznie. Osoby zainteresowane udziałem w zajęciach prosimy o kontakt pod nr tel. 052 3555 377.