Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu wspólnie ze Szkołą Pływania Niemowląt „AQUA BABY” rozpoczynają nabór do szkółki. To już druga edycja kursu dająca możliwość rodzicom dzieci w okresie niemowlęcym i poniemowlęcym pogłębić więzi emocjonalne z własną pociechą.

Dla przypomnienia przedstawiamy korzyści płynące z wczesnego zapoznania dzieci z aktywnymi formami wypoczynku. Zajęcia dla niemowlaków są po to, aby pobudzić i rozwijać umiejętności pływackie. Odpowiedni dobór ćwiczeń, dopasowany do możliwości naszych pociech wspomaga też układ krążeniowo – oddechowy oraz poprawia wytrzymałość. Z obserwacji wynika, iż dzieci, które czynnie biorą udział w zajęciach oswajania z wodą mają lepiej rozwinięty układ mięśniowy i oddechowy. Są bardziej zahartowane i odporne na infekcje. Zajęcia odbywać się będą w Krytej Pływalni „Wodny Park” w Inowrocławiu ul. Toruńska 46 – 48 z uwzględnieniem określonych grup wiekowych:
3 – 12 miesięcy
1 - 2 lat
2 - 3 latki
3 - 4 latki
4 - 5 latki   
Nabór do szkółki „AQUA BABY” prowadzony będzie do dnia 15 września br.   Zapisy przyjmowane są pod nr tel. 052 3555 376 lub 052 3555 362.