Już niedługo rozpoczynają się ferie zimowe! Nie siedź w domu tylko aktywnie spędź ten okres. Chcesz nauczyć się jeździć na łyżwach? Na Lodolandii o 17:00 dajemy darmowe lekcje. Masz ochotę nauczyć się karate?

O 13:00 na małej sali gimnastycznej w Hali Widowiskowo-Sportowej pokażemy podstawy. Nie umiesz pływać? Nauka pływania dla dzieci w Wodnym Parku o 12:00. Wolisz gry zespołowe? Mamy w planach turniej koszykówki oraz dwa piłki nożnej! Na kuligi z ogniskiem też jesteśmy gotowi, do pełni szczęścia brakuje nam tylko śniegu. A to nie wszystkie atrakcje, które dla was przygotowaliśmy. Szczegółowy harmonogram Aktywnych Ferii na stronie www.osir.inowroclaw.pl. Masz pytania? Pisz na marketing [AT] osir [DOT] inowroclaw [DOT] pl lub dzwoń pod numer 52 355 53 55. Zapraszamy!

W piatek, przed feriami, zapraszamy na pokaz „Bezpieczne Ferie”. Przyjdź nad stawek w Parku Solankowym i zobacz m.in. techniki: wyciągania człowieka gdy załamie się pod nim lód i samoratownictwa oraz poduszkowiec WOPR w akcji. Zaczynamy od godz. 11.00(impreza uzależniona jest od warunków atmosferycznych).