W dniach 16 -17 września br., w Łazach koło Warszawy odbyły się Mistrzostwa Polski w Łucznictwie 3D IFAA/PFAA PBHC2017. W ramach zawodów strzelano 3 rundy 3D IFAA, 3D Unmarked Distances (3 strzały), 3D Standard Round (2 strzały) oraz 3D Hunting Round (1 strzała), co rozłożone na dwa dni oznacza, że każdy uczestnik mistrzostw oddał pomiędzy 112 a 168 punktowanych strzał.

Mistrzem Polski w kategorii JMBBR został Grzesiu Sądel, natomiast wicemistrzem Polski został Piotrek Kulis. W kategorii AMHB Artur Smolka uplasował się na IV miejscu. W kategorii AFBHR Beata Śmigielska również uplasowała się tuż za podium. Natomiast Konrad Frąszczak w kategorii AMBHR zdobył 11 miejsce.

Jest to już kolejny sukces Archery Club Munin. Przypomnijmy, że zaledwie w sierpniu na Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w Łucznictwie Tradycyjnym w Golubiu- Dobrzyniu Joanna Rydzińska –Smolka zdobyła złoty medal i tytuł Mistrzyni Polski w kategorii łuków naturalnych, a Piotr Kulis zdobył srebrny medal i tytuł I Wicemistrza Polski Juniorów w kategorii łuków hunter.

Warto wspomnieć, że od września treningi łucznicze odbywają się wspólnie z treningami walki mieczem, toporem i włócznią prowadzonymi przez Bractwo Wojowników Kruki.