Inowrocław 26.06.2016 godz.: 17:00

Polska NOC Kabaretowa to największe widowisko kabaretowe w Polsce. Trasa 2016 obejmuje największe i wyjątkowe miasta. Kabaretowe wydarzenie roku 2016 w Inowrocławiu! Popularność artystów, którzy wystąpią to dla widza niezwykła i niecodzienna możliwość spotkania najlepszych i największych polskich kabaretów na jednej scenie. Polska Noc Kabaretowa gromadzi dziesiątki tysiący widzów w całej Polsce. To na pewno wydarzenie pełne śmiechu i rozrywki na najwyższym poziomie. Nie mogło zabraknąć go w Inowrocławiu.


Ekipa tworząca Polską Noc Kabaretową dobierana jest tak, aby trafić w gusta wszystkich fanów kabaretowych, niezależnie od wieku i poczucia humoru. Na scenie widzowie zobaczą Kabaret Paranienormalni, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Moralnego Niepokoju oraz Kabaret K2 w całkowicie premierowych programach. Prowadzeniem Polskiej Nocy Kabaretowej 2016 zajmie się Kabaret Nowaki. Tegoroczna edycja Polskiej Nocy Kabaretowej to okazja do świętowania i radości. Postanowiliśmy uczcić ten okrągły jubileusz 5 tej trasy, w wyjątkowy sposób. Zagościć w Inowrocławiu!


Polska Noc Kabaretowa to impreza dla każdego, o czym świadczy różnorodność widzów, a łączy ich jedno – niepodważalne zadowolenie, uśmiech na twarzy i chęć odwiedzenia Polskiej Nocy Kabaretowej podczas kolejnej edycji pełnej nowości i zaskakujących momentów. Organizacja imprez, widowisk, koncertów, produkcji telewizyjnych www.scenastudio.pl

Doskonała oprawa światło - dźwięk, dwa telebimy i "największa" scena kabaretowa w POLSCE. Do Inowrocławia zjedzie ponad 100 osobowa ekipa (technicy, artyści, logistyka), którzy stworzą widowisko na najwyższym ogólnopolskim poziomie. Zjadą także fani Polskiej Nocy Kabaretowej z innych miast, a wielu z nich chce widowisko zobaczyć raz jeszcze.

Kontakt organizacja i bilety: Magdalena Pawlewska 535 33 88 33
Kontakt media: Jacek Pawlewski 606 190 339

Mail: Magdalena [AT] scenastudio [DOT] pl i Jacek [AT] scenastudio [DOT] pl


„kabaret uczy, kabaret bawi, kabaret śmieszy… czasem do łez”