Z przykrością zawiadamiam, że z powodu nieodpowiednich warunków atmosferycznych Lodowisko „Lodolandia” nie zostanie otwarte do końca 2013 r. O terminie uruchomienia powiadomimy mieszkańców.
ZBYT CIEPŁO NA LODOWISKO
- Szczegóły
- Odsłony: 4228
Z przykrością zawiadamiam, że z powodu nieodpowiednich warunków atmosferycznych Lodowisko „Lodolandia” nie zostanie otwarte do końca 2013 r. O terminie uruchomienia powiadomimy mieszkańców.
Aleja Niepodległości 4
II piętro, pok. 226
czynne od pn. do pt.
w godz 7:00 do 15:00