Ułatwienia dostępu

Mecz eliminacji Mistrzostw Europy U17 Kobiet

Na Stadionie Miejskim im. Inowrocławskich Olimpijczyków zmierzyły się dziś kobiece reprezentacje Anglii i Rosji do lat 17 w piłce nożnej. Mecz odbył się w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy, które odbędą się w przyszłym roku w w Bośni i Hercegowinie.


Rosjanki pokonały swoje rówieśniczki z Anglii 2:0.

Przypominamy, że już w niedzielę 10 października 2021 r. o godz. 11.00  na  Stadionie Miejskim im. Inowrocławskich Olimpijczyków rozegrane zostanie kolejne spotkanie eliminacyjne Rosja – Belgia. Wstęp na mecz jest bezpłatny. Zapraszamy!

 

Mecz eliminacji Mistrzostw Europy U17 Kobiet
Mecz eliminacji Mistrzostw Europy U17 Kobiet
Mecz eliminacji Mistrzostw Europy U17 Kobiet
Mecz eliminacji Mistrzostw Europy U17 Kobiet
Mecz eliminacji Mistrzostw Europy U17 Kobiet
Mecz eliminacji Mistrzostw Europy U17 Kobiet
Mecz eliminacji Mistrzostw Europy U17 Kobiet
Mecz eliminacji Mistrzostw Europy U17 Kobiet
dsc_0229-min
dsc_0229-min
dsc_0317-min
dsc_0317-min
dsc_0317-min
dsc_0317-min
dsc_0346-min
dsc_0346-min