31 maja 2019 r. o godz. 15.00 na Placu Zabaw „Miś” odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka, na który przybyło mnóstwo milusińskich wraz z rodzicami. Pogoda dopisała! Radość i uśmiech na twarzy dzieci był bezcenny, bo każdy znalazł coś dla siebie. Odbył się m.in. muzyczny, interaktywny i edukacyjny spektakl teatralny, występy wokalne. Sporym zainteresowaniem cieszył się pokaz baniek mydlanych, modelowanie baloników i konkurencje sportowe, w których można było wygrać drobne upominki. Każde dziecko otrzymało słodki poczęstunek w postaci cukierków i lizaków, a także baloniki i książeczki dla najmłodszych. Wszystkim dziękujemy za przybycie i zapraszamy za rok.
Odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka
Piastowski Festiwal Biegowy
Solankowy Koszmar
Adres
- Ośrodek Sportu i Rekreacji
Aleja Niepodległości 4,
88-100 Inowrocław
- Telefon: +48 52 355 53 50
Faks: +48 52 355 53 66
sekretariat[AT]osir.inowroclaw.pl - ePUAP: OSiRInowroclaw
adres doręczeń elektronicznych: AE:PL-87700-69306-FUSSI-21 - Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek: 7:00 - 15:00