Osiem zespołów rywalizowało w Turnieju Siatkarskim dla Szkół Gimnazjalnych o Puchar Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu, który odbył się we wtorek 29 października br. Zawodniczki i zawodnicy grali w dwóch salach Hali Widowiskowo – Sportowej przy al. Niepodległości 4. W turnieju dziewcząt walczyły trzy zespoły. Zwyciężyły siatkarki Gimnazjum nr 3, których opiekunem była Małgorzata Bojarska – Kanciak. Drugie miejsce przypadło Gimnazjum nr 2, a trzecie Gimnazjum nr 4. Pięć ekip zgłosiło się do turnieju chłopców. Po blisko 4 godzinach zmagań bezkonkurencyjni okazali się zawodnicy Gimnazjum nr 4. Podopieczni Małgorzaty Nowak z kompletem zwycięstw zajęli pierwsze miejsce. Druga lokata przypadła Gimnazjum nr 3, a trzecia Gimnazjum nr 2. Trzy najlepsze drużyny wśród dziewcząt i chłopców otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy, a na wszystkich uczestników turnieju czekał słodki poczęstunek.
| Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu informuje, że w okresie wakacyjnym w miejskich pływalniach zostaną przeprowadzone coroczne przerwy technologiczne. Przerwę w funkcjonowaniu Krytej Pływalni „Delfin” zaplanowano od 1 do 31 lipca 2026 r., natomiast Kryta Pływalnia „Wodny Park” będzie nieczynna od 1 do 31 sierpnia 2026 r. W tym czasie w obiektach prowadzone będą niezbędne prace, których wykonanie nie jest możliwe podczas bieżącego funkcjonowania. Przepraszamy za wszelkie niedogodności i dziękujemy mieszkańcom za wyrozumiałość. |
Turniej siatkarski dla szkół - wyniki
Piastowski Festiwal Biegowy
Solankowy Koszmar
Adres
- Ośrodek Sportu i Rekreacji
Aleja Niepodległości 4,
88-100 Inowrocław
- Telefon: +48 52 355 53 50
Faks: +48 52 355 53 66
sekretariat[AT]osir.inowroclaw.pl - ePUAP: OSiRInowroclaw
adres doręczeń elektronicznych: AE:PL-87700-69306-FUSSI-21 - Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek: 7:00 - 15:00


